Meist

FOODONWOOD.EE veebileht loodi 2015. aastal.

Ettevõtte üks asutajatest on terve elu olnud seotud puiduga. Juba väikesest saati käis ta oma isa juhitud mööbli tootmisettevõttes praktikal ja sellest ajast saati on puidupisik sees.
Suviti oli üheks lemmiktegevuseks grillimine, aga poes müüdavad maitsestatud grilllihad ja -vorstid ei ole ülekülla tervislikud ja nii sai lemmikuks kala. Kiire elutempo juurde sobis see eriti hästi, kuna kala grillimine on mugav ja kiire ja kui seda teha meie grillplangul, siis ka maitsev! Nii saigi katsetatud erinevaid puiduliike kala grillimiseks plangu peal - seeder, tamm, lepp, pöök, kirss, vaher. Ja mis kõige parem - grillimiseks sobib kõige tavalisem ufo või ka gaasigrill. Sõbrad on öelnud, et see lahendus on kui vaesemehe suitsuahi :) Võtad kala, soolad, paned eelnevalt leotatud plangule, küpsetad ~25min ja serveerid otse plangult. Uskuge mind, see ei jäta ühtegi külalist külmaks!


Sama erilise elamuse saavutate ka grillwrapiga. Grillwrapiga küpsetamine on sama lihtne, asetad toidu leotatud wrapile, keerad rulli, kinnitad fooliumpaberi ribaga ja asetad grillile, küpsetad kuni valmimiseni ja asetad otse taldrikule.


Aga plangud ja wrapid ei ole ainult kala grillimiseks! Võib küpsetada ka liha, kana, hakkbiifsteeke, ribi, kartuleid, krevette, juurvilju, puuvilju, juustu, jne - misiganes kokk otsustab!


Maitsvaid elamusi!


Food on Wood meeskond.